Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adel

Është emri yt Adel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adela
Djem me tinguj të ngjashëm:Adal, Adil, Adli, Adelio, Adael, Attilio, Atallah, Athol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adele, Adela, Adala, Adali, Adhelle, Adell, Adelia, Adla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60120 Adel's në Facebook. Pozicioni #1434
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore fa emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AdelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adel? Voto për emrin tënd