Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adil

Është emri yt Adil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adiel
Djem me tinguj të ngjashëm:Adal, Adel, Adli, Adelio, Adael, Attilio, Atallah, Athol
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adele, Adela, Adala, Adali, Adhelle, Adell, Adelia, Adla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50090 Adil's në Facebook. Pozicioni #1651
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër - Emrat popullore maroken - Popullore Thai emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Emrat popullore djalë në Pakistan - Top 100 emra të njohura në Pakistan
Komente nga AdilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adil? Voto për emrin tënd