Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alois

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alois.
Është emri yt Alois? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aloys
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh, Alok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elisa
Facebook:

+/- 1665 Alois's në Facebook. Pozicioni #23582
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat filluar me A - emrat Boy filluar me A - Popullore çek emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga Alois


Aloisa 2017-02-02
Dua kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alois? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alois? Voto për emrin tënd