Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alessio

Është emri yt Alessio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexius
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh, Alok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5505 Alessio's në Facebook. Pozicioni #9487
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008
Komente nga AlessioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alessio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alessio? Voto për emrin tënd