Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alaska

Është emri yt Alaska? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Aalase
Vlerësimi:
5/5
yje 181 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 135 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 154 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 156 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1920 Alaska's në Facebook. Pozicioni #21188
Kategoritë:Emrat amerikanë - Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AlaskaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alaska? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alaska? Voto për emrin tënd