Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore italian emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Abir
2 AdeleFisnik
3 Adriana
4 Alaska
5 Alessandra
6 Alessia
7 Alexa
8 Alexandra
9 Alice
10 Aline
11 Alisia
12 Alissia
13 Anahi
14 Andra
15 Andrada
16 Andreea
17 Angela
18 Angelica
19 Anila
20 Anisa
21 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
22 Anthea
23 Antonella
24 Arianna
25 ArinaPaqe
26 Asia
27 Asjashpresoj
28 Asmaa
29 Asya
30 AuroraAr
31 Aziza
32 Barbara
33 Béatrice
34 Beatrice
35 Benedettabekuar
36 Bianca
37 Bleona
38 Bouchra
39 Britney
40 Camilla
41 Carla
42 Carlotta
43 Carmen
44 Cataleya
45 Catalinapastër ose të pastër
46 CaterinaTë pastër dhe të pastër
47 Chaima
48 Chaimaa
49 Chiara
50 Cinzia
51 Clara
52 Claudia
53 Cosmina
54 CristinaNdjekës
55 Dalila
56 DanielaPerëndia është gjykatësi im
57 Deborah
58 Denia
59 Denisa
60 Denise
61 Desi
62 Diana
63 Diandra
64 Doina
65 Elena
66 Eleonora
67 Elis
68 ElisaZoti është betuar
69 ElisabettaZoti është betuar
70 Elisiana
71 ElizabethZoti është betuar
72 Ellis
73 EmanuelaPerëndia është me ne
74 Emily
75 Emma
76 Enisa
77 Enola
78 Enya
79 Erica
80 Erika
81 Erisa
82 Esma
83 Esternjë yll
84 Eva
85 Evelyn
86 Fadwa
87 Federica
88 Flavia
89 FrancescaNjë francez
90 Gaia
91 Giada
92 Ginevra
93 Giorgia
94 GiovannaPerëndia është me ne
95 Giulia
96 Giusy
97 Gloria
98 Grecia
99 Gretamargaritar
100 Hafsa
101 Hajarshkëmb
102 Hanane
103 Hasna
104 HibaDhuratë
105 Hind
106 Houda
107 Ibtissam
108 Ikram
109 IlariaI gëzuar
110 Ilenia
111 Ilham
112 Iliana
113 Iman
114 Imane
115 IonelaPajtuar Perëndisë
116 IrenePaqe
117 IsabellaZoti është betuar
118 Israa
119 Jasmine
120 JenniferI frytshëm
121 Jessica
122 Jihane
123 Joelle
124 Kamila
125 Karima
126 Karina
127 KatiaI pastër
128 Kesia
129 Khaoula
130 Kimberly
131 KristinNdjekës
132 KriziaI panjohur
133 Laila
134 Lara
135 Larisa
136 Laura
137 Letizia
138 Linda
139 LisaZoti është betuar
140 Lorena
141 Loubna
142 Luana
143 Luciandriçim
144 Lucrezia
145 Luisa
146 Maikame formë të hijshme të pastër
147 Majda
148 Manal
149 ManuelaPerëndia është me ne
150 Marame formë të hijshme të pastër
151 Margherita
152 Mariame formë të hijshme të pastër
153 Marianna
154 Marieleme formë të hijshme të pastër
155 Marikaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
156 Mariname formë të hijshme të pastër
157 Marisolme formë të hijshme, të pastër
158 Marissa
159 Marsela
160 Marta
161 Martina
162 Marzia
163 Matilde
164 Mayra
165 Melissa
166 Merita
167 Michela
168 Michelle
169 MicolKush është si Perëndia
170 Mihaela
171 Miriam
172 Miruna
173 Monica
174 Morena
175 Myame formë të hijshme, të pastër
176 Nadiashpresoj
177 Naima
178 Naira
179 Natasha
180 Nawal
181 Nicole
182 Noa
183 Noemii bukur
184 Noris
185 Nouhaila
186 OanaPajtuar Perëndisë
187 Oksana
188 Omaima
189 Orsola
190 Oumaima
191 Paola
192 Patrizia
193 Rachele
194 Raluca
195 Ramona
196 Rania
197 Rebecca
198 Rihab
199 Ritame formë të hijshme të pastër
200 Roberta
201 RodicaI frytshëm
202 Rossella
203 Rosy
204 Roxana
205 Rudina
206 Sabrina
207 Saira
208 Salwa
209 Samantha
210 Samira
211 Sanja
212 Sara
213 Selene
214 Selma
215 Serena
216 Shana
217 Sheryl
218 Shira
219 Sibelfitore, fitore
220 Silena
221 Silvia
222 Simona
223 Sofia
224 Sonia
225 Sorina
226 Soukaina
227 Stefania
228 Suada
229 Suela
230 SusannaZambak uji
231 Tanya
232 TatianaI panjohur
233 Teresa
234 Thaisme formë të hijshme, të pastër
235 Tiziana
236 Valentina
237 Valeria
238 Vanessa
239 Veronica
240 Viola
241 Viorica
242 Virginia
243 Wissal
244 Yanira
245 Yasmin
246 Ylenia
247 Yousra
248 Zeinabnjë
249 Zineb
250 ZoeJetë

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ