Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emily

Është emri yt Emily? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emilius
Variante:Emelie, Emilia, Emilie, Emmalyn, Emmelie
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle, Emili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 696 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 458 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 451 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 452 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 638 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 634 vota
Pseudonime:Emi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1059805 Emily's në Facebook. Pozicioni #78
Kategoritë:Top 100 Po emrat - Top 100 anglisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emra daneze Top 100 2010 - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Top 100 portugalisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga Emily


Emily ( 16 vjeç) 2019-03-31
Me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emily? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emily? Voto për emrin tënd