Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emile

Është emri yt Emile? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aemilius
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emmanuel, Enlai, Enla, Enli
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 59 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15840 Emile's në Facebook. Pozicioni #4097
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore lituanez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1901




Komente nga Emile



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emile? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emile? Voto për emrin tënd