Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emilia

Është emri yt Emilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emily
Variante:Milica, Эмилия
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle, Emili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 348 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 261 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 258 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 257 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 332 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 329 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Mateo
Emrat e motrave:Nida
Facebook:

+/- 38715 Emilia's në Facebook. Pozicioni #1996
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 polonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga EmiliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emilia? Voto për emrin tënd