Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emili

Është emri yt Emili? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emanuel, Emanuele, Emil, Emilio, Emile, Emmanuel, Enlai, Enla
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emanuela, Emel, Emily, Emilia, Emely, Emelie, Emilie, Emanuelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Mikael
Emrat e motrave:Amelia
Facebook:

+/- 2420 Emili's në Facebook. Pozicioni #17860
Kategoritë:Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga EmiliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emili? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emili? Voto për emrin tënd