Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kiara

Është emri yt Kiara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kar, Kaiser, Ker, Kuro, Kor, Kerry, Kerr, Khayra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaur, Kera, Kore, Kori, Karri, Kishori, Kesari, Kesare
Vlerësimi:
4.5/5
yje 331 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 216 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 215 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 214 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 290 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 289 vota
Pseudonime:Kia
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Kaila, Cloe
Facebook:

+/- 46660 Kiara's në Facebook. Pozicioni #1741
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 sllovak emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1989 - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Kiara


Kiara ( 16 vjeç) 2019-03-13
shm i bkr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kiara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kiara? Voto për emrin tënd