Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kerry

Është emri yt Kerry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ciaran
Djem me tinguj të ngjashëm:Kar, Kaiser, Ker, Kuro, Kor, Kerr, Khayra, Kerhy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiara, Kaur, Kera, Kore, Kori, Karri, Kishori, Kesari
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 278565 Kerry's në Facebook. Pozicioni #396
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat irlandez - Popullore anglisht emrat boy - Popullore rusisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga KerryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kerry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kerry? Voto për emrin tënd