Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaiser

Është emri yt Kaiser? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caesar
Djem me tinguj të ngjashëm:Kar, Ker, Kuro, Kor, Kerry, Kerr, Khayra, Kerhy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kiara, Kaur, Kera, Kore, Kori, Karri, Kishori, Kesari
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7005 Kaiser's në Facebook. Pozicioni #7849
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KaiserPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaiser? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaiser? Voto për emrin tënd