Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:
Popullore sllovak emrat vajzë

#Emër Kuptimi
1 Adela
2 Adriána
3 Adriana
4 Agata
5 Alenashkëmb
6 Alexa
7 Alexandra
8 Alica
9 Alice
10 Alina
11 AlzbetaPërkushtuar për zot
12 Alžbeta
13 Amanda
14 Andrea
15 Aneta
16 Anetta
17 Angelika
18 Anika
19 AnitaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
20 AnnaMëshiruesit, e ëmbël dhe e hidhur, i trishtuar
21 Annamária
22 Annamaria
23 Antonia
24 Aylin
25 Barbara
26 Barbora
27 Beata
28 Beáta
29 Beatrix
30 BerenikaFitore
31 Bianca
32 Bianka
33 Bibiána
34 Bibiana
35 Carmen
36 Chantal
37 Charlotte
38 Chiara
39 Cindy
40 Cynthia
41 DagmarPaqe
42 DajanaPajtuar Perëndisë
43 Dana
44 DanielaPerëndia është gjykatësi im
45 Daria
46 DarinaDhuratë
47 Deana
48 Denisa
49 Diana
50 Dominika
51 Dorota
52 Edina
53 Edita
54 Elena
55 Eliška
56 Eliska
57 ElizabethZoti është betuar
58 EllaZoti është betuar
59 Ema
60 Emília
61 Emilia
62 Emily
63 Emma
64 Erika
65 Esternjë yll
66 Eva
67 Frederika
68 GabrielaPerëndia është me ne
69 Gretamargaritar
70 Hajnalka
71 Hana
72 HannahHiri i Perëndisë
73 Helena
74 Henrieta
75 Henrietta
76 Ildikoluftëtar
77 ImeldaPërleshje
78 Inapastër ose të pastër
79 Ingrid
80 Iris
81 Ivanadhuratë e Zotit
82 Iveta
83 Ivona
84 Izabela
85 Jana
86 JanettePerëndia është i mëshirshëm
87 JankaZoti është i dhemshur
88 Jarmila
89 Jasmina
90 JenniferI frytshëm
91 Jessica
92 Judita
93 Julia
94 Júlia
95 Juliana
96 Kamila
97 Karen
98 KarinI pastër
99 Karina
100 Karmen
101 Karolína
102 Karolina
103 KatarinaI pastër
104 Katarína
105 Kateřina
106 Katka
107 Kiara
108 Kinga
109 Kitti
110 Kitty
111 Klara
112 Klára
113 Klaudia
114 KristinaNdjekës
115 Kristína
116 Lara
117 Laura
118 Layla
119 Lealuan
120 Lenka
121 Leonieluan
122 Leticia
123 Liana
124 Liliana
125 Linda
126 Linnet
127 Lívia
128 Livia
129 Lola
130 Lubica
131 Ľubica
132 Luciandriçim
133 Lucy
134 Ľudmila
135 Luna
136 Lydia
137 Lýdia
138 Magdaléna
139 Magdalena
140 MarcelaPak
141 Mariame formë të hijshme të pastër
142 Mária
143 Marianame formë të hijshme të pastër
144 Marianna
145 Marikaborzilok (barishte). Gjithashtu i njohur si borzilok ose Sezoni më i keq
146 Markétazbukurim
147 Marta
148 Martina
149 Melanie
150 Melinda
151 Melisa
152 Melissa
153 Mia
154 Michaela
155 MichalaKush është si Perëndia
156 Michelle
157 Milename formë të hijshme të pastër
158 Miriam
159 Miriama
160 Mirka
161 MiroslavaPaqe
162 Monika
163 Natália
164 Natalia
165 Nataly
166 Nela
167 Nelly
168 Nicol
169 Nicola
170 Nicole
171 Nicolette
172 Nika
173 Nikol
174 Nikola
175 Nikoleta
176 Nikoletta
177 Nina
178 Noemii bukur
179 Nora
180 Olga
181 Olivia
182 Pamela
183 Patrícia
184 Patricia
185 Paula
186 Paulína
187 Paulina
188 PavlinaPak
189 Petrashkëmb
190 Petronela
191 Radka
192 Radoslava
193 Rebecca
194 Rebeka
195 Renáta
196 Renata
197 Riame formë të hijshme të pastër
198 Roberta
199 Romana
200 Ruth
201 Sabina
202 Sabrina
203 Samantha
204 Sandra
205 Sára
206 Sara
207 Sarah
208 Saskia
209 Scarlett
210 Silvia
211 Simona
212 Sofia
213 SonaAr
214 Soňa
215 Sophia
216 Sophie
217 Stanislava
218 Stela
219 Stella
220 SylviaPyll
221 Tamara
222 TatianaI panjohur
223 Tereza
224 Terézia
225 Tímea
226 Timea
227 TinaZoti është betuar
228 Valéria
229 Valeria
230 Vanda
231 Vanesa
232 Vanessa
233 VeronikaFitore
234 Viera
235 Viki
236 Viktória
237 Viktoria
238 Violetta
239 Vivien
240 Vladimíra
241 Xénia
242 Zaira
243 Žaneta
244 Zara
245 Zdenka
246 Zita
247 ZlaticaAr
248 Žofia
249 Zora
250 ZuzanaZambak uji

Emri i kategorive


Browse names by letter

A


Lini një koment
* fakultativ