Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hana

Është emri yt Hana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Hanaa
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Henna, Hien, Hema, Hani, Hennie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 492 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 366 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 363 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 364 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 471 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 467 vota
Pseudonime:Rita, Loni, Hana, Hanush, Handa, Han
Emrat e vëllezërve:Erlon, Florin, Azem, Doris, Agon, Ylli
Emrat e motrave:Laurita, Rita, Mirie, Diella, Drita, Sara
Facebook:

+/- 68585 Hana's në Facebook. Pozicioni #1274
Kategoritë: - Emrat japoneze - Top 100 Thai emrat - Top 100 çek emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 slloven emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 indonezian emrat - Popullore Thai emrat boy
Komente nga Hana


Hana ( 17 vjeç) 2016-05-23
emri im eshte i ripertrire nga emri i gjysesh dhe me pelqen shume sepse ka kuptimin e henes si vezulluese
Hana ( 17 vjeç) 2016-05-23
emri im eshte i ripertrire nga emri i gjysesh dhe me pelqen shume sepse ka kuptimin e henes si vezulluese
Hana ( 33 vjeç) 2016-12-28
Me pelqen emri e kam dhurate nga Nena ime, pastaj te gjithe femijet kemi ngjashmeri ne emer te gjithe jemi te ngritur deri ne qiell dhe perbyllet me motren me te vogel Drita.
Hana 2017-05-29
Emer shum i mir &

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hana? Voto për emrin tënd