Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hanna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hanna.
Është emri yt Hanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Hiri i Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hannah
Variante:Hannah
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hena, Hannah, Henna, Hien, Hema, Hani, Hennie, Hannan
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Hanush, Nushi, Han, Hane, Dane, Hanua, Hanumsha, Hanushe
Emrat e vëllezërve:Bekim, Jeton, Jo Skam, Zeqir, Shpend
Emrat e motrave:Zana, Burbuqe, Albiona, Skma, Zoja, Vjollca
Facebook:

+/- 108970 Hanna's në Facebook. Pozicioni #886
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 fund emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 suedez emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 hungarez emrat - Top 100 etiopian emrat - Top 50 emrat finlandeze - Top 100 norvegjez emrat
Komente nga Hanna


Hana ( 19 vjeç) 2017-01-11
Ata qe kan emrin Hana ta duan at emer sepse ne nje far menyre je e veqant te kesh kete emer.Emri Hana ka shum kuptime tek shqiptaret nenkupton hana lart ne qiell
Hana ( 15 vjeç) 2017-04-18
dua te di qfar domethenie ka emri im HANA
Hanna ( 38 vjeç) 2018-02-10
Jo vetem dua ta di kuptimin
Armina ( 28 vjeç) 2019-10-18
cfar dmth ka emri Armina

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hanna? Voto për emrin tënd