Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hena

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hena.
Është emri yt Hena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Hiri i Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hannah
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hannah, Henna, Hien, Hema, Hani, Hennie, Hannan
Vlerësimi:
5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Hira
Facebook:

+/- 4200 Hena's në Facebook. Pozicioni #11705
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga HenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hena? Voto për emrin tënd