Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henna

Është emri yt Henna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Hien, Hema, Hani, Hennie, Hannan
Vlerësimi:
4/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 67 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 81 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7405 Henna's në Facebook. Pozicioni #7461
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë
Komente nga HennaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henna? Voto për emrin tënd