Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hani

Është emri yt Hani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Channah
Djem me tinguj të ngjashëm:Hane, Han, Ham, Hanan, Hyman, Hun, Hume, Human
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hanna, Hena, Hannah, Henna, Hien, Hema, Hennie, Hannan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 67 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sindi
Facebook:

+/- 46885 Hani's në Facebook. Pozicioni #1736
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore suedez emrat boy - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga HaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hani? Voto për emrin tënd