Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sindi

Është emri yt Sindi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Senad, Samet, Sante, Santo, Santi, Sanita, Smith, Sendoa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Samanta, Senada, Sinead, Sunita, Samantha, Shanti, Sandy, Shandi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Didi, Sind, Sindo, Shalgjat, Sindorela, Tullacke, Lagja, Dudush, Idnis, Indi, Thuthuqe, Ngacmusja, Lali, Sindush, Sophie, Po, Cindy, Love, Sina, Shindi Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Kledis, Arbri, Andrea, Fati, Hertis, Fábio, Eralb, Auron, Aleks, Alan, Redi, Hani, Jo, Kleisi
Emrat e motrave:Alesia, Skam, Ansi, Siel, Tefta, Vanesa, Sasha, Inela, Denisa, Eli, Kristi, Nensi, 2006, Stelina, Lia, Jo
Facebook:

+/- 3710 Sindi's në Facebook. Pozicioni #12927
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Sindi


Sindi ( 24 vjeç) 2016-03-04
E ADHUROJ
Sindi ( 15 vjeç) 2016-11-05
Me pelqen shum emri im por do doja te kisha emrin Sindorela
Sindi 2017-02-17
Me pelqen shume emri im. Eshte nje emer qe nuk shkurtohet dhe teper i thjeshte per tu shqiptuar.
Sindi 2017-02-17
Me pelqen shume emri im. Eshte nje emer qe nuk shkurtohet dhe teper i thjeshte per tu shqiptuar.
Sindi ( 15 vjeç) 2017-07-08
Ska me superr se emri sindiiii ne latinisht sindi do te thote drite kete e kam zbuluar pas nje kerkimi ne internet
Sindi ( 24 vjeç) 2018-02-21
emer shume i bukur
Sindi 2018-07-14
E adhuroj emrin tim!!♥♥
E dua shume tezen time qe me vuri nje emer te tille♡♡
Sindi ( 21 vjeç) 2018-07-20
Unik
Sindi ( 19 vjeç) 2019-02-10
jo
Sindi ( 15 vjeç) 2019-04-19
cute
Sindi ( 16 vjeç) 2019-04-25
Myyy fav name
Sindi ( 11 vjeç) 2020-01-17
Mendoj se ky është emri më i bukur në botë.Emri Sindi sjell fat në jetën dhe zemrën time.
Sindi 2020-01-31
Emri sindi eshte nje emer i mrekullushem dhe mendoj se te gjithe mendojn se eshte nje emer i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sindi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sindi? Voto për emrin tënd