Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ansi

Është emri yt Ansi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo, Po Ajsel, Sindi
Facebook:

+/- 365 Ansi's në Facebook. Pozicioni #71121
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Ansi


Ansi ( 6 vjeç) 2018-06-11
shum i bukur
Ansi ( 0 vjeç) 2019-02-06
Dua te di kuptimin e ketij emri.
Ansi ( 0 vjeç) 2019-07-07
dua te di kuptimin e ketij emri
Ansi 2019-11-20
Kuptimi i sakte i emrit.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ansi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ansi? Voto për emrin tënd