Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anis

Është emri yt Anis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus, Anguysh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anja, Anežka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Alzan, Adonis
Emrat e motrave:Erza
Facebook:

+/- 33330 Anis's në Facebook. Pozicioni #2243
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore Bengali emrat boy - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AnisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anis? Voto për emrin tënd