Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anja

Është emri yt Anja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Djem me tinguj të ngjashëm:Anes, Amos, Anis, Anas, Anish, Ansco, Ames, Aonghus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjeza, Anaïs, Anika, Anesa, Anisa, Annaïse, Anežka, Annika
Vlerësimi:
4.5/5
yje 389 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 182 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 186 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 184 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 355 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 352 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Asja
Facebook:

+/- 32375 Anja's në Facebook. Pozicioni #2298
Kategoritë: - Emra daneze - Top 100 slloven emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat
Komente nga AnjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anja? Voto për emrin tënd