Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alesia

Është emri yt Alesia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska, Aalase
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Ale, Lesi, Lese, Leci, Lesu, Sia, Leça, Lali, Alesija, Leli, Princesha, Aleisa, Alesja, Arushi, Bol, Leku, Tosi, Aleksa, Buc, Ales Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Jo, Lesi, Almir, Arigest, Marini, Boli, Adriel, Mikel, Luan, Brendon
Emrat e motrave:Jo, Leçi, Sara, Ester, Arlinda, Gjyzele, Sindi, Altea, Eralda, Rajna, Greta, Barku, Marilda, Samanta, Bora
Facebook:

+/- 10150 Alesia's në Facebook. Pozicioni #5871
Kategoritë:Emrat greke - Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Alesia


Alesia ( 13 vjeç) 2016-07-01
PO EMRI IM NE FAKT E KA PREADHJEN NGA ITALIA SEPSE KY EMER EDHTE SHUME I PERHAPUR NE ITALI
Alesia ( 16 vjeç) 2017-07-04
me pelqen emri im
Alesia ( 15 vjeç) 2018-05-07
Emri im me pelqen shume.E adhuroj.Asnjehere nuk jam penduar qe prinderit me kane vene kete emer.Te gjithe miqte dhe njerezit qe njoh e kane pelqyer shume emrin tim.
Alesja ( 13 vjeç) 2019-05-29
Ky emer shume i bukur e ka origjinen nga Italia
Alesia 2019-07-15
i shpifur
Alesia ( 17 vjeç) 2019-08-03
Emri im eshte emer me prejardhje italiane,por megjithate nese kerkoni ne google do te zbuloni dicka interesante. Emri i nje fshati te vjeter francez quhet Alesia,sot fshati nuk gjendet me kete emer per shkak te nje prejardhje shume te heret.
Alesia ( 6 vjeç) 2019-09-19
Me pelqen por dua te di kuptimin e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alesia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alesia? Voto për emrin tënd