Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alvin

Është emri yt Alvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelwijn
Variante:Alva, Alvina
Djem me tinguj të ngjashëm:Albion, Albin, Alban, Alven, Alvino, Albany, Alpin, Alvan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Albiona, Albina, Alvina, Albena, Albana, Albinia, Alvinia, Aelfwine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 170 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 103 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 104 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 147 vota
Pseudonime:Alvi
Emrat e vëllezërve:Inis
Emrat e motrave:Alkida
Facebook:

+/- 224135 Alvin's në Facebook. Pozicioni #456
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Popullore turk emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga Alvin


Alvin 2019-09-15
Po

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alvin? Voto për emrin tënd