Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alkida

Është emri yt Alkida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alcott, Alcide, Alasd, Algot, Alex Costa, Alext. Hidayat, Alucad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alketa, Alecto, Alecta, Alijd, Alysewztte, Alsatia, Alikta, Alekto
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Kida, Kidos, Kidush, Kidi, Kicku, Alki, Kika
Emrat e vëllezërve:Lidjon, Leonid, Alvin, Arkel, Ali, Alex, Alb, Alio, Rinald, Ervis, Besmir, Shefqet, Beni
Emrat e motrave:Alka, Alkisa, Ema, Ala, Hava, Entela, Era
Facebook:

+/- 90 Alkida's në Facebook. Pozicioni #199260
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Alkida


Alkida ( 18 vjeç) 2016-07-27
jo
Alkida ( 37 vjeç) 2016-08-10
Dua te di domethenjen e emrit Alkida
Alkida ( 15 vjeç) 2017-02-20
Ai qe ka emrin Alkida , ka emrin me te shpifur ne bote
Alkida ( 33 vjeç) 2018-03-12
Dua te di nga vjen
Alkida ( 13 vjeç) 2018-04-21
Jo
Alkida ( 19 vjeç) 2019-02-01
Dua te di domethenien e emrit tim.
Alkida ( 106 vjeç) 2019-09-15
Emri i vajzes me i bukuri ne bote
Alkida ( 6 vjeç) 2019-09-15
Emri i vajzes me i bukuri ne bote

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alkida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alkida? Voto për emrin tënd