Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alketa

Është emri yt Alketa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alcott, Alcide, Alasd, Algot, Alex Costa, Alext. Hidayat, Alucad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alkida, Alecto, Alecta, Alijd, Alysewztte, Alsatia, Alikta, Alekto
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Keta, Ketushe, Jo, Rruspie, Atekla, Kam Cunin E Vogel Pederast, Pick Madhe, Keti, Aket, Ketrina, Ketrrush
Emrat e vëllezërve:Jo, Granit, Renato, Alti, Skam, Unik, Ensar
Emrat e motrave:Jo, Marsida, Rovena, Eda, Anika, Albena, Aviola, Skam, Erona, Arlinda, Fjolla, Arjeta, Enkeleda
Facebook:

+/- 1155 Alketa's në Facebook. Pozicioni #30830
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Alketa


Alketa ( 91 vjeç) 2017-03-27
E dua shum karin
Alketa ( 15 vjeç) 2017-04-15
Jo
Alketa ( 19 vjeç) 2020-05-30
eshte emiri me i bukur ne bot
Alketa ( 19 vjeç) 2020-05-30
eshte emiri me i bukur ne bot
Alketa ( 19 vjeç) 2020-05-30
eshte emiri me i bukur ne bot
Alketa ( 19 vjeç) 2020-05-30
eshte emiri me i bukur ne bot
Alketa ( 18 vjeç) 2020-06-25
nuk e di cfar dmthemje ka emri im dhe po kerekoj shum per demthenjen e emrit tim nese dikush e di a mund ta ma thot une kam ifermacione qe vetem emri im eshte ilr

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alketa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alketa? Voto për emrin tënd