Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alcott

Është emri yt Alcott? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alcide, Alasd, Algot, Alex Costa, Alext. Hidayat, Alucad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alkida, Alketa, Alecto, Alecta, Alysewztte, Alijd, Alsatia, Alikta
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Alcott's në Facebook. Pozicioni #143537
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AlcottPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alcott? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alcott? Voto për emrin tënd