Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alcide

Është emri yt Alcide? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alcott, Alasd, Algot, Alex Costa, Alext. Hidayat, Alucad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alkida, Alketa, Alecto, Alecta, Alysewztte, Alijd, Alsatia, Alikta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 620 Alcide's në Facebook. Pozicioni #48498
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga AlcidePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alcide? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alcide? Voto për emrin tënd