Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ensar

Është emri yt Ensar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Enggar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ensara, Eenger, Eniger, Emy Sarahi, Enyger
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Ensar, Enush
Emrat e vëllezërve:Elma, Miran, Ensar, Jo
Emrat e motrave:Elma, Isra, Fjosara, Melisa, Almira, Almedina, Arbresha, Hadisa, Ensar, Leonora, Yllka, Alejna
Facebook:

+/- 730 Ensar's në Facebook. Pozicioni #43074
Kategoritë:emrat Unisex - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Ensar


Ensar 2017-07-30
nuk edi saktesisht cfar kuptimi ka
Ensar ( 16 vjeç) 2018-06-01
Jo
Ensar ( 7 vjeç) 2018-06-28
Fjal
Ensar ( 14 vjeç) 2019-06-10
Jo
Ensar ( 13 vjeç) 2019-12-28
Emri im eshte nje emer
Ensar ( 20 vjeç) 2020-02-04
Emri Ensar kuptimi të thotë ai që ndihmon
Ensar ( 2 vjeç) 2020-04-15
Emri Ensar ka domethenje te rendsishme ne fejen Islame

Enri Ensar domethen NDIHMESI i profetit Muhamed a.s.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ensar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ensar? Voto për emrin tënd