Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Firoza

Është emri yt Firoza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faris, Frigyes, Fares, Frici, Frasco, Fabricio, Fraze, Farook
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freja, Fayruz, Farika, Freesia, Farica, Firuzeh, Fraukje, Fairouz
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 785 Firoza's në Facebook. Pozicioni #40804
Kategoritë:Emrat Hindu
Komente nga FirozaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Firoza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Firoza? Voto për emrin tënd