Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Visar

Është emri yt Visar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viqry, Vicor, Vegar, Vassar, Vuqar, Vikri, Vegeir, Vesario
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vichara, Vaijra, Vajra, Vakarė, Vikória, Vasarė, Vakery
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Cali, Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Venera, Mirie, Laureta, Sevdije
Facebook:

+/- 3470 Visar's në Facebook. Pozicioni #13597
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga VisarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Visar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Visar? Voto për emrin tënd