Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vjosa

Është emri yt Vjosa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viggo, Vesa, Vos, Vuk, Vaq, Vasco, Vas, Vaas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vika, Viki, Vicky, Viveka, Vaisa, Vosgi, Vibeka, Vivika
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Fitore, Mimoza, Dafina, Alejna
Facebook:

+/- 920 Vjosa's në Facebook. Pozicioni #36229
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Vjosa


Vjosa ( 44 vjeç) 2019-01-07
E pelqej shumë
Vjosa ( 44 vjeç) 2019-01-07
E pelqej shumë.Domethënjen e keti emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vjosa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vjosa? Voto për emrin tënd