Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viki

Është emri yt Viki? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Victor
Djem me tinguj të ngjashëm:Viggo, Vesa, Vos, Vuk, Vaq, Vasco, Vas, Vaas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vika, Viveka, Vicky, Vaisa, Vosgi, Vibeka, Vivika, Vibeke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16600 Viki's në Facebook. Pozicioni #3961
Kategoritë:Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga VikiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viki? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viki? Voto për emrin tënd