Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viggo

Është emri yt Viggo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vig
Djem me tinguj të ngjashëm:Vesa, Vos, Vuk, Vaq, Vasco, Vas, Vaas, Vikas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vika, Viki, Vicky, Viveka, Vaisa, Vosgi, Vibeka, Vivika
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1090 Viggo's në Facebook. Pozicioni #32053
Kategoritë:Emra italiane - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore polonisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga ViggoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viggo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viggo? Voto për emrin tënd