Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vicky

Është emri yt Vicky? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Victor
Djem me tinguj të ngjashëm:Viggo, Vesa, Vos, Vuk, Vaq, Vasco, Vas, Vaas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vika, Viki, Viveka, Vaisa, Vosgi, Vibeka, Vivika, Vibeke
Vlerësimi:
4.5/5
yje 231 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 164 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 164 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 161 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 200 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 197 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 339830 Vicky's në Facebook. Pozicioni #331
Kategoritë:Emrat amerikanë - Top 100 grek emrat - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy - Popullore grek emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga VickyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vicky? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vicky? Voto për emrin tënd