Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Victor

Është emri yt Victor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Torie, Vick, Vicky, Victoire, Victoor, Victorien, Victorina, Victorine, Victorinus, Victorius, Viki, Viktor, Viktoria, Vittore, Vittoria, Vittorino, Vittorio, Віктор
Djem me tinguj të ngjashëm:Viktor, Victoro, Victorio, Victoor, Vestar, Vester, Victer, Vechter
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viktoriya, Viktoria, Viktorie, Vasudhara, Victoire, Victory, Victora, Victórya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 302 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 216 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 212 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 213 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 281 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 277 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 474450 Victor's në Facebook. Pozicioni #224
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Po emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore grek emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore rumun emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga VictorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Victor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Victor? Voto për emrin tënd