Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vestar

Është emri yt Vestar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Viktor, Victor, Victoro, Victorio, Victoor, Vester, Victer, Vechter
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viktoriya, Viktoria, Vasudhara, Viktorie, Victoire, Victory, Victora, Victórya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Vestar's në Facebook. Pozicioni #1548238
Kategoritë:Emra norvegjeze - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga VestarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vestar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vestar? Voto për emrin tënd