Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viktoria

Është emri yt Viktoria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Victor
Djem me tinguj të ngjashëm:Viktor, Victor, Victoro, Victorio, Victoor, Vestar, Vester, Victer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Viktoriya, Vasudhara, Viktorie, Victoire, Victory, Victora, Victórya, Victória
Vlerësimi:
4.5/5
yje 205 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 164 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 163 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 160 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 200 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 200 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14925 Viktoria's në Facebook. Pozicioni #4295
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 sllovak emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga ViktoriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viktoria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viktoria? Voto për emrin tënd