Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Etleva

Është emri yt Etleva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edolf, Ethelwulf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edellief, Etilvia
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Evaluqe, Cukulin, Eva
Emrat e vëllezërve:Beni, Elti, Leo, Ledi, Elis, Altin
Emrat e motrave:Loci, Zana, Leta, Dyshe, Evelin
Facebook:

+/- 535 Etleva's në Facebook. Pozicioni #53850
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Etleva


Etleva ( 28 vjeç) 2016-05-01
Dua te di dmth
Etleva ( 28 vjeç) 2016-05-01
Dua te di dmth
Etleva ( 28 vjeç) 2016-05-01
Dua te di dmth

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Etleva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Etleva? Voto për emrin tënd