Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silvana

Është emri yt Silvana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Silvanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvano, Silvan, Selvyn, Slevin, Slaven, Slavom, Sylvan, Salvino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvanie, Salvina, Silviana, Sylvana, Silvane, Silvina, Salvinia, Sylvina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 202 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 141 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 140 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 139 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 185 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 185 vota
Pseudonime:Didi
Emrat e vëllezërve:Xhulio, Edi, Mandi, Pjeter, Lorenc, Jon
Emrat e motrave:Marsela, Genta, Ina, Franka, Irena, Sidorela
Facebook:

+/- 21890 Silvana's në Facebook. Pozicioni #3159
Kategoritë: - Emrat me 7 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Popullore arab emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Silvana


Silvana ( 27 vjeç) 2016-08-22
thjesht me pelqen
Silvana ( 12 vjeç) 2017-11-07
emri ime e ka kuptimin sfide dhe ashtu jam

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvana? Voto për emrin tënd