Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silvano

Është emri yt Silvano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Silvanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvan, Selvyn, Slevin, Slaven, Slavom, Sylvan, Salvino, Slavin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvana, Silvanie, Salvina, Silviana, Sylvana, Silvane, Silvina, Salvinia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2755 Silvano's në Facebook. Pozicioni #16220
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga SilvanoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silvano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silvano? Voto për emrin tënd