Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Salvina

Është emri yt Salvina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvano, Silvan, Selvyn, Slevin, Slaven, Slavom, Sylvan, Salvino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvana, Silvanie, Silviana, Sylvana, Silvane, Silvina, Salvinia, Sylvina
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 480 Salvina's në Facebook. Pozicioni #58049
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SalvinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Salvina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Salvina? Voto për emrin tënd