Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sylvana

Është emri yt Sylvana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Silvanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvano, Silvan, Selvyn, Slevin, Slaven, Slavom, Sylvan, Salvino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvana, Silvanie, Salvina, Silviana, Silvane, Silvina, Salvinia, Sylvina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 51 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4035 Sylvana's në Facebook. Pozicioni #12076
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Sylvana


Sylvana ( 19 vjeç) 2017-06-04
Qfart dmth ka ky emër

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sylvana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sylvana? Voto për emrin tënd