Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sylvan

Është emri yt Sylvan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Silvanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvano, Silvan, Selvyn, Slevin, Slaven, Slavom, Salvino, Slavin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvana, Silvanie, Salvina, Silviana, Sylvana, Silvane, Silvina, Salvinia
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2175 Sylvan's në Facebook. Pozicioni #19318
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1899
Komente nga SylvanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sylvan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sylvan? Voto për emrin tënd