Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florinda

Është emri yt Florinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Flora
Djem me tinguj të ngjashëm:Florent, Florand, Floriand, Florimond
Vajza me tinguj të ngjashëm:Florentia, Florenta, Florenda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Jo, Lina
Emrat e vëllezërve:Nuk E Di, Jo
Emrat e motrave:Nuk E Di, Leonita, Jo, Edona
Facebook:

+/- 3850 Florinda's në Facebook. Pozicioni #12552
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga FlorindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florinda? Voto për emrin tënd