Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ardian

Është emri yt Ardian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arton, Artan, Artim, Arduino, Arden, Artemio, Artyom, Ahreddan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artina, Ardiana, Aartina, Ardena, Artine, Ariadna, Arduana, Ardina
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nazim
Emrat e motrave:Shpresa, Florentina, Mirjeta, Dionis, Arta, Arjeta
Facebook:

+/- 9270 Ardian's në Facebook. Pozicioni #6262
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga ArdianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ardian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ardian? Voto për emrin tënd