Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ariadna

Është emri yt Ariadna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ariadne
Djem me tinguj të ngjashëm:Arton, Artan, Ardian, Artim, Arduino, Arden, Artemio, Artyom
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artina, Ardiana, Aartina, Ardena, Artine, Arduana, Ardina, Araadhna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 85 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 100 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3700 Ariadna's në Facebook. Pozicioni #12959
Kategoritë:Emra latin - Top 100 Catalonian emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga AriadnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ariadna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ariadna? Voto për emrin tënd