Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arton

Është emri yt Arton? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Artan, Ardian, Artim, Arduino, Arden, Artemio, Artyom, Ahreddan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Artina, Ardiana, Aartina, Ardena, Artine, Ariadna, Arduana, Ardina
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Tonush, Art, Toni
Emrat e vëllezërve:Leotrim
Emrat e motrave:Astrit, Dalina
Facebook:

+/- 1600 Arton's në Facebook. Pozicioni #24272
Kategoritë:
Komente nga ArtonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arton? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arton? Voto për emrin tënd