Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Agnesa

Është emri yt Agnesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Agnes
Djem me tinguj të ngjashëm:Agnus, Achaemenes, Achaemenius, Azzing, Axenus, Ahisamach, Akins, Agnimukha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agnes, Agnese, Agnieszka, Agnek, Agness, Azmik, Achieng, Akanksha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Pse Quhem Agnesa, Nesa, Gesa, Po Sigurisht, Aga, Po Shumm, Po Un Kam Bere
Emrat e vëllezërve:Altin, Arnis, Altini, Getuar, Erblini, Tini, Bini
Emrat e motrave:Arta, Gresa, Majlinda, Diellza, Qendresa, Greta, Elvira, Rinesa, Suzana, Arjeta, Erblina, Bina, Linda, Sheryn Albina Filova, Leonora, Erza, Laureta, Albina Dhe Oriola, Albina, Oriola, Anita, Amra, Aris, Argjenda, Armina
Facebook:

+/- 1520 Agnesa's në Facebook. Pozicioni #25187
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Agnesa


Agnesa❤️ 2017-01-13
Nuk e di
Agnesa❤️ 2017-01-13
Nuk e di
Agnesa ( 22 vjeç) 2018-08-29
Komenti im eshte qe emri im agnesa e ka domethenien emer i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Agnesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Agnesa? Voto për emrin tënd